Üroloji Uzmanı İstanbul

Üroloji Uzmanı İstanbul

Bu sayfada Üroloji Uzmanı İstanbul hakkında bilgiler yer almaktadır. İdrar kaçırma problemiyle yaşamak yaşam kalitesini olumsuz etkileyen ve ürolojik sağlık problemleri arasında yerini alan bir durumdur. Üroloji uzmanı İstanbul hastanelerinde görev yapan doktorlar arasında yerini almaktadır. İdrar kaçırma gibi hastanın fiziksel ve ruhsal sağlığını son derece olumsuz yönde etkileyebilen utandırıcı ve tecrit edici bir durum olabilmektedir. Bu nedenle Ankara üroloji devlet hastanesi polikliniklerinde hizmet veren ürologlara başvurulması hasta açısından son derece yaralı olabilecek sonuçlar doğuran bir durum olabilir. Her ne kadar insan hayatını tehdit edici bir sağlık sorunu olmasa da, hayat kalitesi üzerinde ciddi bir negatif etkisinin varlığı söz konusu olabilmektedir.  İdrar kaçırma sorunu sosyal hayat kadar iş hayatınız ve cinsel hayatı da olumsuz etkileyebilmektedir. Diğer yönden fiziksel ve duygusal problemlerin yaşanmasına sebep olabilen bir durum yaratabilmektedir.

İdrar Kaçırmanın Sebepleri Nelerdir?

Yaşam kalitesini önemli ölçüde olumsuz etkileyebilecek bir probleme dönüşebilen idrar kaçırmanın pek çok nedeni vardır. İdrar kaçırmaya sebebiyet veren bazı nedenler  tedavi edilebilirken bazıları yalnızca kontrol altına alınabilmektedir. Ürolojik tıp dalını ilgilendiren bu problemin tedavisi için Ankara üroloji devlet hastanesi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bir insan için idrar kaçırma problemi hakkında konuşmak en yakın arkadaşlarla  dahi zor olabilen bir durumdur. Üroloji uzmanı İstanbul hastaneleri doktorları vasıtasıyla profesyonel yardım almak; içinde bulunduğunuz durumunuzu aklınızdan çıkarmanızı ve mevcut probleminizle daha iyi baş etmenizi sağlar.

İdrar Kaçırma Konusunda Nasıl Yardım Alabilirim?

İdrar kaçırma sorunu ile alakalı yardım edebilecek nitelikte uzmanlaşmış üroloji uzmanı İstanbul doktor ve hemşireler bulunmaktadır. Ayrıca Ankara üroloji devlet hastanesi bünyesinde hizmet alabileceğiniz doktor ve hemşirelerden de konuyla ilgili olarak yardım alabilirsiniz.

Günlük Hayatımda İdrar Kaçırma Sorunuyla Nasıl Baş Edebilirim?

Genel yaşam tarzı değişiklikleri idrar kaçırma semptomlarını kontrol etmenizde ve böylece hayat kalitenizi arttırmanızda size yardımcı olabilir. Üroloji uzmanı İstanbul hastanelerinde yardım almakta olduğunuz doktorunuzun ve ya  hemşirenizin önerilerine mutlaka uymaya çalışmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda en yakın mesafedeki tuvaletin nerede olduğunu daima öğrenmeye çaba gösterin. Evinizin dışında olduğunuz zamanlarda en yakın mesafede bulunan tuvaletin nerede olduğunu sormaktan asla çekinmeyin. Her gece yatmadan önce mesanenizi her 2-4 saatte bir boşaltmaya özen gösterin. İdrarı tuvalete yapabilmek için acele ederken düşmeyi engelleyebilmek için gece lambasını açın ve banyonuza ya da tuvaletinize bir tutunma barı koyun. Olası idrar sızıntısını muhafaza edebilecek nitelikte pedler ve damla toplayıcıları gibi ürünler konusunda günlük ihtiyaçlarınız için en uygun olanın hangisi olduğunu Ankara üroloji devlet hastanesi doktorunuzla ya da  hemşirenizle konuşmaktan çekinmeyin. İdrar sızmaları konusunda faydalanabileceğiniz nitelikte erkekler ve kadınlar için çok çeşitli ürünleri piyasada bulmanız mümkün olmaktadır. İdrar sızıntılarını muhafaza eden Pedler çoğunlukla eczanelerde, medikal ürün mağazalarında ve süpermarketlerde kolaylıkla bulunabilir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için https://www.urolojiuzmani.org/iletisim internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İletişim formu

* Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.