Tek Parçalı Penil Protez

Tek Parçalı Penil Protez

Tek Parçalı Penil Protez  ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı sayfada Takılması ve Kullanımı hakkında geniş açıklayıcı bilgiler yer alıyor.

Tek Parçalı Penil Protez

Tek Parçalı Penil Protez ile popüler malleable serisinin özelliklerini bir araya getirdi.7 dereceye kadar bükülebilen Tek Parçalı Penil Protez sürekli sertlik sağlar.

 Rigicon Rigi10 Tek Parçalı Penil ProtezTek Parçalı Penil Protez

Teknolojisi

İç içe geçmiş eklemlerden oluşan ve bükülebilen bir yapıya sahip olan Tek Parçalı Penil Protez, sadece silindirler olmak üzere tek kısımdan oluşmaktadır.

Eşsiz eklemli yapı

7 dereceye kadar bükülebile silindirler
Tam uyum için isodiametrik çıtçıtlı arka uzatma parçaları

İşlevi

1,5 saatlik bir operasyonla hastanın penisine yerleştirilen Gizlenebilir Tek Parçalı Penil Protez, hasta tarafından gerekli konuma getirilerek cinsel münasebet için ereksiyonu sağlar.

Silindir: Penisin içine yerleştirilir. Maksimum saklama ve sosyal hayatta konfor için günlük aktiviteler esnasında silindirler bükülmüş biçimde tutulur. Cinsel münasebet için silindirler dik konuma getirilerek ereksiyon sağlanır.

Tek Parçalı Penil Protez Kullanımı

Hasta gerekli sertleşme için bükülmüş vaziyetteki penisi dik konuma getirir. Bükülerek saklama sağlanır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İletişim formu

* Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.