Partner ile İlişkileriniz

Partner ile İlişkileriniz

Partner İle İlişkileriniz  ile ilgili olarak

Ameliyatla penis içine yerleştirilen protez ve mekanizma tamamen cildin içinde olduğu için dışarıdan bakınca belli olmaz. Böylece hastanın eşi için itici bir görüntü oluşmaz.

Hatta, bazı tip protezler basit bir dokunmayla anlaşılamaz. Yine de eşinden gizli taktırmak isteyenlere, mecbur kalmadıkça, önerilmez.

Penil protez kullanımında, erkek için hiçbir hazırlık ve zorluk olmadan çiftlerin ilişkiye girmeleri mümkün olabilir. Ancak özellikle kadın için, ilişki öncesi romantik bir hazırlık dönemi yaşanması önerilir.

Bu tedavi sonucu hastalar, her zaman gençlik dönemine benzer kalitede sertleşmelere sahip olurlar. Cinsel ilişkiyi, sertleşme olup olmayacağı kaygısından uzak, başarıyla gerçekleştirebilirler. Bu durumda eşle daha rahat bir uyum sağlanacaktır.

Partner ile İlişkileriniz

Partner İle İlişkileriniz

Partner ile İlişkileriniz
 ile ilgili konudan ziyade

Meni Boşalması

* Cinsel ilişki esnasında orgazm ve meninin boşalması normal tek biçimde gerçekleşir.
Böylece hastalar hem tek natürel yoldan zevk alırlar, hem tek de spermin boşalması sağlanır.
İstenirse, genç sahibi olabilirler.

Yaş

Penis protezinde yaş sınırı yoktur. Kritik fiziksel sıkıntıları meydana gelen ve yabancı tek çare bulunamayan 18-20 yaşlarındaki tek hastaya bile takılabileceği benzeri, genel hali sıkı meydana gelen tek sürü ileri yaştaki hastalara da takılabilir.

Risk

Enfeksiyon en ciddi sorun olabilmektedir fakat operasyon sonrasında bakım ve koruma amaçlı tedaviye uyarı edildiği müddetçe, çoğunlukla ciddi tek sorun oluşmaz. Bünyesi tek sürü duyarlı olanlarda, allerji olayına kimi zaman rastlanabilir.

Partner

Ameliyatla penis içerisine yerleştirilen protez ve mekanizma tamamıyla cildin içerisinde meydana geldiği için dışarıdan bakınca belli olmaz. Böylelikle hastanın eşi için itici tek görüntü oluşmaz.
Hem De, tek takım tip protezler temel tek dokunmayla anlaşılamaz. Yeniden de eşinden saklı taktırmak isteyenlere, mecbur kalmadıkça, önerilmez.

Penil protez kullanımında, erkek için hiçbir hazırlık ve güçlük olmadan eşlerin ilişkiye girmeleri olası olabilmektedir. Fakat bilhassa bayan için, ilişki öncesi romantik tek hazırlık çağı yaşanması önerilir.

Bu tedavi neticesi hastalar, her an gençlik dönemine aynı kalitede sertleşmelere sahip olurlar. Cinsel ilişksıkı, sertleşme olup olmayacağı kaygısından uzak, başarıyla gerçekleştirebilirler. Bu vaziyette eşle ek olarak rahat tek uyum sağlanacaktır.

Sonuç

Penil protez ameliyatları tek sürü sık yapılmaktadır ve neticeleri çok iyidir. Eşlerin mutluluğu da çok fazladır. Protez takılmasından korkulmamalıdır.

Sertleşme dair yaşanılan her çeşitli sorunda kesinlikle tek üroloji uzmanına müracaat edilmelidir ve esasında bu rahatsızlığın tek sürü yaygın meydana geldiği ve utanılacak tek durum olmadığı bilinmelidir.

Tedavi dair sürekli süreçler yapılmakta ve her çeşitli sertleşme probleminin tedavisi olası olmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İletişim formu

* Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.