Meni Boşalması

Meni BoşalmasıMeni Boşalması

Cinsel ilişki sırasında orgazm ve Meni Boşalması normal bir şekilde gerçekleşir. Böylece hastalar hem doğal yoldan zevk alırlar, hem de spermin boşalması sağlanır. İstenirse, çocuk sahibi olabilirler.Penis protezi doğal yöntemle penisin sertleşmesini gerçekleştiremeyen kişilerde kullanılan bir cihaz takılma operasyonudur. Bu operasyonu geçiren hastalarda bükülebilir penis protezi takılmışsa penis protezi, cinsel arzu uyandığında ve partnerle ilişkiye girme istendiğinde bükülmüş halde olan penis elle doğrultularak düz duruma getirilir ve ardından doğal bir cinsel ilişki meydana gelir. Hastaya takılan 3 parçalı şişirilebilir penil protez ise, hasta testislerin olduğu bölüme yerleştirilen pompayı sıkarak rezervuarda yer alan su/akışkan maddenin penis içersindeki silindirlere gelmesini sağlar. Bu işlem penisin doğal bir şekilde ereksiyon haline gelmesini sağlar ve dışarıdan bakıldığında partner bunun bir protez olduğunu siz söylemedikçe anlamaz. Cinsel ilişki için gerekli olan doğal sertliği ve doğal görünümü sağlayan 3 parçalı şişirilebilir protez dünyada en çok tercih edilen mutluluk çubuğu çeşitlerindendir.

Mutluluk Çubuğu Cinsel İsteksizliğe yani Meni Boşalması için Çözüm Olabilir mi?

Cinsel ilişkiyi gerçekleştirmek için gereken 4 etken vardır. Bunlardan birisi cinsel talep ikincisi penisin sertleşmesi daha sonrada boşalma ve orgazm aşamaları vardır. Penis protezi bu aşamalardan yalnızca ereksiyon başka bir deyişle yalnızca penisin sertleşmesini gerçekleştiren bir alettir. Cinsel talebi hiç bir biçimde pozitif veya negatif etkilememektedir. Buna bağlı olarak biz cinsel isteğin varlığında ilişki kurma arzusu olduğunda protezi çalışır duruma getirerek kullanabiliriz. Sertleşme bozukluğu olan hastalarda ruhsal etkilenme ile kendini güvensiz hissetmenin yarattığı bir isteksizlik durumu olabilir. İşte penis protezi başka bir deyişle mutluluk çubuğu, takılan hastalar kendilerine tekrar güven kazandıkları için partnerlerine karşı bizzat kendilerini zinde hissetmenin doğurduğu bir cinsel arzu veya olağandan daha çok bir cinsel talep duyabilirler. Bu biçimde doğrudan olmasada mutluluk çubuğunun cinsel isteğe de katkıda bulunduğunu söyleyebiliriz şayet cinsel talebi arttırıcı bir protez yoktur. Sadece ereksiyon sorununuzu ortadan kaldırır ve dolaylı yoldan da cinsel isteğe etki eder. https://www.urolojiuzmani.org/iletisim

İletişim formu

* Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.