İstanbulun En İyi Üroloji Doktoru

İstanbulun En İyi Üroloji Doktoru

Ürolojik hastalıklar daha çok ileri yaş seviyelerde olan insanlarda görülür. Peki üroloji nedir? Esasında üroloji kadınlardaki boşaltım sistemiyle ilgili olup erkeklerde ise hem boşaltım hem de üreme sistemiyle ilgilenen bir tıp dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer ürolojik bir sağlık sorununuz varsa İstanbulun en iyi üroloji doktoru olma niteliği barındıran ürologlardan bu konuda tedavi hizmeti alabilirsiniz. Çapa tıp fakültesi hastanesinde görev yapan Çapa üroloji doktorları tedavi hizmetlerine de başvurarak mevcut sağlık sorununuza çare arayabilirsiniz. Ürolojik sağlık sorunları sahip oldukları yapıları bakımından farklılık ortaya koyabilirler. Ürologlar ise, idrar yollarının tüm işlevlerini değerlendirir ve gerekli olan hallerde ameliyat yapmak ve gerekli olan durumlarda ise tıbbi tedavi yöntemlerine başvurmak üzere eğitim almaktadırlar. Ürologlar çoğunlukla ürolojik hastalıklar kapsamında oldukça dar bir alanda uzmanlaşırlar.

Hastalıklardan Hangileri Ürolojik Hastalıklar Kapsamında Değerlendirilir?

Ürolojik hastalığı söz konusu olan kişiler  tedavi için Çapa üroloji doktorları vasıtasıyla tedavi olma yoluna gidebilirler. Eğer ciddi ve tedavi edilmesi güç bir ürolojik rahatsızlık söz konusu ise İstanbulun en iyi üroloji doktoru vasıtasıyla tedavi olabileceğiniz hastaneleri tercih edebilirsiniz. Peki hangi sağlık problemleri ürolojik hastalıklar arasında yerini alır? Ürolojik hastalıklar kapsamına giren sağlık sorunları aşağıda listelenmiştir; Böbrek ve üreter taşları sorununuz varsa, Selim prostat büyümesi problemi söz konusu ise,  Böbrek kanseri, Mesane kanseri, erkeklerde görülen Prostat kanseri, erkeklerde görülen Testis kanseri, erkeklerde görülebilen Testis Penis kanseri, Aşırı aktif mesane semptomlarının görüldüğü sağlık sorunları, Noktüri, Erkek kısırlığı, erkeklerde ereksiyon sorunun yaşanması şeklinde kendini gösteren Cinsel işlev bozukluğu, İdrarını tutamama durumu,  Leğen kemiği ağrısı, Ürolojik enfeksiyonlar ve Üreteral kanser gibi sağlık sorunlarından biri ve ya bir kaçı sizde bulunuyorsa Ürolojik hastalığınız var demektir.

Ürologlardan Nasıl Randevu Alınır?

Ürolojik hastalıklar kapsamında bir sağlık sorununuz bulunuyorsa ya da böyle bir sağlık probleminiz olduğu yönünde herhangi bir endişeniz söz konusuysa bu durumda ilk yapmanız gereken şey aile hekimizine ya da genel pratisyen doktora başvurmak olmalıdır. Gerek görülmesi durumunda bir üroloğa sevkiniz söz konusu olabilmektedir. Çapa üroloji doktorları bu durumda sizin için bir seçenek olabilir. Yada tedavi için İstanbulun en iyi üroloji doktoru arayışına girebilirsiniz.

Böbrek Kanseri Nedir?

Böbrek kanseri ciddi bir sağlık sorunu olup böbrek içinde habis hücre büyümesi durumudur. (bir tümör). Tıbbi tanımı böbrek hücreli karsinom’dur. Böbrekte lortaya çıkan tümörler selim de olabilmektedir. Böbrek kanseri genel olarak kullanılan bir terimdir. Böbrekte farklı tümör çeşitleri ve bununla birlikte  farklı hastalık evreleri söz konusudur. Tedaviniz ve yaşayacağınız süreç tümörün sahip olduğu özelliklere ve tıbbi destek aldığınız doktora göre değişir. Bu durumda İstanbulun en iyi üroloji doktoru vasıtasıyla tedavi olmayı tercih edebilirsiniz. Ya da Çapa üroloji doktorları vasıtasıyla tedavinizin gerçekleşeceği bir süreci tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.urolojiuzmani.org/iletisim adresini de ziyaret edebilirsiniz.

İletişim formu

* Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.