ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, dünyadaki en popüler penil protezlerdendir. Yeni Momentary Squeeze (MS) pompa teknolojisi ile tarihteki en başarılı penil protezler artık daha üstün hale gelmiştir. ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez bu ailenin bir üyesi olmakla beraber enine ve boyuna genişleme özelliği ile dünyadaki en üstün penil protezdir.

Erektil disfonksiyonun tedavisinde tüm dünyada hekimler tarafından tercih edilen ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez penoskrotal ya da infrapubik yaklaşıma uygun ve tamamı antibiyotik kaplı yapısı ve üstün MS pompa özelliği ile mükemmel enine – boyuna büyüme, sertlik ve doğal görünüm sağlar.

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, %92 ile %96 arasında değişen hasta ve partner memnuniyeti oranlarına sahiptir.

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, sadece tek insizyon ile kısa sürede implante edilebilir.

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez Teknolojisi

Sıvı Basıncı ile çalışan kapalı bir sistem olan ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, silikon elastomer ve antibiyotik emdirilmiş üç kısımdan oluşmaktadır;

Hastanın anatomik yapısına göre %5 – %20 arasında kontrollü boyuna uzama
Parylene kaplı silindirler ve rezervuar
Ayrılmış şişirme ve tek dokunuşta kolay söndürme mekanizması
Tamamı antibiyotik kaplı yapı
Tam uyum için isodiametrik çıtçıtlı arka uzatma parçaları
Pre-connected MS pompa ve silindir
Kendiliğinden şişmeyi önleyen Lock-out valf
MS pompa ile kolay kavrama ve şişirme

Rigicon Infla10 Üç Parçalı Penil Protez3 parcali sisebilir enine boyuna genisleyebilen penil protez

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez İşlevi

1,5 saatlik bir operasyonla hastanın penisine yerleştirilen 3 Parçalı Şişirilebilir Penil, hasta tarafından şişirilerek cinsel münasebet için gerekli ereksiyonu sağlar.

Silindir: Penisin içine yerleştirilir. Maksimum saklama ve sosyal hayatta konfor için günlük aktiviteler esnasında silindirler sönük biçimde tutulur. Cinsel münasebet için silindirler içi sıvı dolarak sert hale gelir ve ereksiyon sağlanır.

Pompa: Testislerin yanına, torbalık denilen yerin içerisine yerleştirilir. Sistem içerisindeki sıvının silindirlere iletilmesini ve geri boşaltılmasını sağlar.

Rezervuar: Mesanenin önüne ya da yanına gelecek şekilde karın boşluğuna yerleştirilir. Sistemin çalışabilmesi için gerekli olan sıvıyı kendi haznesinde depolar.

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez Kullanımı

Hasta gerekli sertleşme için skrotumda bulunan pompaya üç ya da dört kez basar. Rezervuardaki sıvı silindirlere aktarılır ve ereksiyon sağlanır. Söndürme işlemi için pompada bulunan düğmeye sadece bir kez basılır ve penis yumuşayarak saklama sağlanır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İletişim formu

* Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.