Enine Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez

Enine Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez İşlevi

1,5 saatlik bir operasyonla hastanın penisine yerleştirilen Enine Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, hasta tarafından şişirilerek cinsel münasebet için gerekli ereksiyonu sağlar.

Rigicon Infla10 Üç Parçalı Penil Protez3 parcali sisebilir enine boyuna genisleyebilen penil protez

Silindir: Penisin içine yerleştirilir. Maksimum saklama ve sosyal hayatta konfor için günlük aktiviteler esnasında silindirler sönük biçimde tutulur. Cinsel münasebet için silindirler içi sıvı dolarak sert hale gelir ve ereksiyon sağlanır.

Pompa: Testislerin yanına, torbalık denilen yerin içerisine yerleştirilir. Sistem içerisindeki sıvının silindirlere iletilmesini ve geri boşaltılmasını sağlar.

Rezervuar: Mesanenin önüne ya da yanına gelecek şekilde karın boşluğuna yerleştirilir. Sistemin çalışabilmesi için gerekli olan sıvıyı kendi haznesinde depolar.

 

Enine Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez Kullanımı

Hasta gerekli sertleşme için skrotumda bulunan pompaya üç ya da dört kez basar. Rezervuardaki sıvı silindirlere aktarılır ve ereksiyon sağlanır. Söndürme işlemi için pompada bulunan düğmeye sadece bir kez basılır ve penis yumuşayarak saklama sağlanır.Detaylı bilgi için tıklayınız.

İletişim formu

* Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.